Press ESC to close

Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Göktuğ Canbaba tarafından kaleme alınan Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı isimli kitap 9786050947168 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı kitabını 10.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı pdf oku indir.

Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı pdf indir

Genç kuşağın başarılı kalemlerinden Göktuğ Canbaba’dan kanaatkâr olmak, sorumluluk, işbirliği ve paylaşıma dair sıcacık bir öykü…
 
Ormanı ikiye ayıran ışıltılı derenin her iki yakasında birer köy vardı. Bu köylerde yaşayan mühendis kunduzlar birbirinden güzel barajlar yapardı. Lakin günün birinde, iki köyün kunduzları amansız bir mücadeleye girdi.
 
En kaliteli barajı yapmak için umarsızca ağaçları kemirip durdular. Barajlar artıyor ama orman yok oluyordu. Kunduzlar yaptıkları bu büyük hatanın farkına varıp ormanı yeniden canlandırabilecek miydi?

Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı kitap özeti

Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı pdf oku

Değerler Serisi / Kunduzların Hırsı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.