Press ESC to close

Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özge Bilge Kara tarafından kaleme alınan Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 22 cm ebatındadır. Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi kitabını 9786257135900 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi pdf oku indir.

Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi pdf indir

Defne bir kardeşi bulunacağını öğrenince önce şaşırır ardından sorular sormaya başlar: Hep bizimle mi kalacak? Benim odamda mı yatacak? Bir hafta sonu anne ve babasıyla birlikte arkadaşı Ömer’in yeni doğmuş kardeşini görmeye gidince kendi kardeşini hayal etmeye koyulur. Defne’nin, kardeşini beklediği sıradaki duygu dünyasına konuk olmak ister misiniz?
           
Defne’nin Kardeşi Oluyor, kardeş sendromu yaşayan çocukların hissettiklerini daha yakında zamandan gözlemleyebileceğiniz bir öykü. Farkındayımserisinin bir kitabı olan bu hikâyede kardeş kıskançlığı yaşayan çocukları anlamaya ve bu sürede onlara nasıl yaklaşmak gerektiğine dair mühim ipuçları bulacaksınız.

Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi kitap özeti

Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi pdf oku

Defne’nin Kardeşi Oluyor / Farkındayım Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.