Press ESC to close

Dedemin Macera Defteri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dedemin Macera Defteri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Dedemin Macera Defteri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nasıf Altıntaş tarafından kaleme alınan Dedemin Macera Defteri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21.5 cm ebatındadır. Dedemin Macera Defteri kitabını 9786057434500 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dedemin Macera Defteri pdf oku indir.

Dedemin Macera Defteri pdf indir

İşaret parmağını boş sayfada gezdirmeye başlayınca sayfa parlamaya ve sözcükler bir bir belirmeye başladı. Bir yandan yaşanan sözcükleri anlayamayacağım biçimde mırıldanıyor diğer yandan da göz ucuyla beni süzüyordu. Gördüğüm bu olağanüstü olay karşısında adeta ufak dilimi yutacaktım…
 
Bu hikayemizde, kahramanımız Ömer’in dedesiyle yaşayacağı heyecan dolu maceralarında sözcüklerin gücüne bir kez daha tanıklık edeceğiz.
 
Kitapta geçen bir çok kelime kitabın sonunda resfebe olarak sunulmuştur. Resfebe ve hikayenin bir arada sunulmasıyla Türkiye’de ilk ve tek olarak bu tarzda bir kitap hazırlanmıştır. Resfebeli bölümler renkli, anlaşılır ve kolay çözülür olarak hazırlanmıştır.  

Dedemin Macera Defteri kitap özeti

Dedemin Macera Defteri pdf oku

Dedemin Macera Defteri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.