Press ESC to close

De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Alp Gökalp tarafından kaleme alınan De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile isimli kitap 9786057388124 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile kitabını 02.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile pdf oku indir.

De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile pdf indir

Değişiklikten hiç hoşlanmayan bir mahalleye yeni birileri taşınırsa neler olur? Üstelik bu aile birazcık da enteresansa?
 
Yıllardır boş duran 19 numaralı evin yeni sakinlerinden söz ediyoruz: de/da Ailesi! Bu taşınma ile birlikte mahalleliler kocaman bir bilmecenin ortasında buluyor kendini: Bu çiftin sıradan sohbetler sırasında kurduğu cümlelerde bile bir gariplik var.
 
Bu sır perdesini aralamak için tüm komşuların davet edildiği bir buluşma harika bir fikir gibi duruyor. Ama burada işler iyice sarpa sarıyor!
 
Türkçede en sık yapılan hatalardan birisi olan “de/da” konusunu odağına alan bu keyifli hikâyeyle bağlaç ve ek olan “de/da”yı basit bir şekilde ayırt edebileceksiniz.
 
Tuhaf ama tatlı de/da Ailesi’yle tanışmak ister misiniz?

De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile kitap özeti

De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile pdf oku

De/Da Ailesi: Tuhaf Bir Yazım Kuralı, Daha Da Tuhaf Bir Aile Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.