Press ESC to close

Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Pınar Kurban tarafından kaleme alınan Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21.5 cm ebatındadır. Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi kitabını 9786059497312 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi pdf oku indir.

Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi pdf indir

Ülkenin en keyifli sınıfına hoş geldiniz. Kahramanımız Deniz ve dostlarının bitmek bilmez maceraları okul müdürü Bekir Bey’in odasında buldukları gizemli kutuyla başlıyor. Aysun Öğretmenin sınıfta bayılması Deniz ve Toprak’ın başını belaya sokuyor. Okuldan pek hoşlanmayan Deniz, Fatih Sultan Mehmet’ten yardım istiyor. İşin içine bir de Ece’nin çektiği kısa film girince okul iyice karışıyor.
Tüm yaşamını patenle kayarak geçiren bir hükümdar olmak isteyen Deniz, başka bir gezegende yaşama hayalleri kurup, böceklerle konuşan Toprak, cep telefonundan bir an bile ayrılmak istemeyen Kuzey, ünlü bir yönetmen olmayı kafaya koyan Ece ve hayvansever bir vejetaryen olan Sude… Bakalım bu ufak afacanların merakları ve yaramazlıkları başlarına ne gibi işler açacak. Deniz ve dostları ile tanışmaya hazır mısınız?
 

Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi kitap özeti

Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi pdf oku

Dalgalı Deniz / Kutunun Gizemi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.