Press ESC to close

Dalgakıran Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dalgakıran pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dalgakıran kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. Kat Falls tarafından kaleme alınan Dalgakıran isimli kitap 9789944698627 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dalgakıran kitabını 14.03.2014 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dalgakıran pdf oku indir.

Dalgakıran pdf indir

“Yazar bu kitabıyla Jules Verne’den Ursula K. Le Guin’e, Isaac Asimov’dan Aldous Huxley’e, bilimkurgu türüne kelimenin tam anlamıyla taptaze bir soluk getiriyor. Bizi yaşamın okyanuslar altına taşındığı apokaliptik bir evrende sorularla ve heyecanla baş başa bırakıyor.”
Nilay Kaya, İyi Kitap

Okyanus altında doğan ilk çocuk olan Ty ile yaşamı boyunca yer üzerinde yaşayan Gemma bir araya gelirse neler olur? Üstelik Ty’ın anne babası kaçırılınca gençler kendilerini zamana karşı bir yarışta bulurlar. Onları okyanusta yaşayan korkunç yaratıklar, sahil güvenlik personelleri ve sualtının sunduğu enteresanlıklar beklemektedir…

Okurken gözlerinizin önünde canlanacak sahneler, ayrıntılı çizilmiş karakterler ve müthiş bir hayal gücüyle yaratılmış icatlar okumaya zevk katıyor.

Yakın bir gelecekte Disney tarafından beyazperdeye de uyarlanacak olan bu olağanüstü seri, gençler ve yetişkinler için aksiyon dolu, sürükleyici bir macera vadediyor.

Dalgakıran kitap özeti

Dalgakıran pdf oku

Dalgakıran Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.