Press ESC to close

Dağlar Kükrediğinde Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dağlar Kükrediğinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 288 sayfadan oluşan Dağlar Kükrediğinde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Barış Purut Jess Butterworth tarafından kaleme alınan Dağlar Kükrediğinde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 20.5 cm ebatındadır. Dağlar Kükrediğinde kitabını 9786050844603 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dağlar Kükrediğinde pdf oku indir.

Dağlar Kükrediğinde pdf indir

Yılan bilimci bir anne ve otel müdürü bir babanın kızı olan Ruby, Avustralya’nın kırsal bölgelerinde yaşar. Hem annesinin etkisi, hem de kırsal bölgede büyümenin etkisiyle doğaya karşı bi hayli alakalıdir ve yaban hayat fotoğrafçısı olmak ister. Lakin Ruby’nin bir günde apar topar tüm yaşamı değişir. Babasının okyanusun ötesinde, Hindistan’da, yeni açılacak bir otelin işletmesini kabul etmesiyle Avustralya’da kurduğu düzeni sarsılır. Artık kendini ait hissettiği yerden, okulundan ve dostlarından uzak kalacaktır.
 
Ruby, Avustralya’yı özlese de Himalayalar’da kendisini eşi benzeri görülmemiş bir doğa karşılar fakat yüzleşmesi gereken bazı şeyler mevcuttur: Dağın lanetli olduğuna dair söylentiler ve kurtarılması gereken son dağ leoparları.

Dağlar Kükrediğinde kitap özeti

Dağlar Kükrediğinde pdf oku

Dağlar Kükrediğinde Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.