Press ESC to close

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Çocuklardan Yarasaya Mektuplar kitabı 208 olarak çıkarılmıştır. Çiler Çelikler tarafından kaleme alınan Çocuklardan Yarasaya Mektuplar isimli kitap 9786257537377 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Çocuklardan Yarasaya Mektuplar kitabını 06.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklardan Yarasaya Mektuplar pdf oku indir.

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar pdf indir

Çocuklar! Yarasa Yaramasa’dan size mektup var. Dünyadaki koronavirüs salgınına yarasaların neden olmadığını dile getiriyor. O masum bir yarasa ve sizle arkadaşlık etmek istiyor.
 
Yarasa Yaramasa’nın mektubu elinize ulaşsaydı onu nasıl yanıtlardınız? Siz de onunla arkadaş olmak ister miydiniz? İşte sizin gibi çocuklar Yarasa Yaramasa’nın mektubunu aldı ve ona mektuplar gönderdi. Siz de bu kitabı okuyarak Yarasa Yaramasa’yla tanışabilir ve ona gönderilen mektupları okuyabilirsiniz. Hatta, siz de Yarasa’ya bir mektup yazabilirsiniz!
  
Elinizdeki bu kitap, “Hayvanlardan Çocuklara, Çocuklardan Hayvanlara Mektuplar Projesi” kapsamı içinde hazırlanmıştır. Bu projenin amacı, çocukların iletişim kabiliyetlerini geliştirmek, hayvanlarla olan bağlarımızı kuvvetlendirmek ve yaşadığımız dünyayı korumamız gerektiğini anlatmaktır.

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar kitap özeti

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar pdf oku

Çocuklardan Yarasaya Mektuplar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.