Press ESC to close

Çocuklara Masallar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuklara Masallar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Çocuklara Masallar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zeki Çelik tarafından kaleme alınan Çocuklara Masallar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çocuklara Masallar kitabını 9786258042009 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklara Masallar pdf oku indir.

Çocuklara Masallar pdf indir

Herkese Merhabalar dünyanın sekizinci harikası yarınların umudu tatlı çocuklar. Zekice den masallar, Şerif ali masalları, Türkiye’nin gül bahçesi masalları kitabımdan sonra sizlere bir çok konuyu içeren Çocuklara masallar kitabımla yine birlikte olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Birçok hususta çocuk şiirleri kitaplarımla da aslında sizlerle birlikte olmuştuk ama çocuklar için masal kitabı yazmamın edebiyat dünyasında ayrı bir önemi var. Ömrüm bi hayli daha nice masallar yazarak eserlerimle sizlerin minnacık bilinen ama aslında dünyayı kucaklayabilen ruhunuza inebilmeyi ve gönlünüzü alabilmeyi planlıyorum. Şiirli masallarımın kısa da olsa denemesini yaptım çok beğenildi. Allah izin verirse Zeki dedenize duacı olun da dört dörtlük şiirli masallar da üreterek sizlere ulaştırmaya çalışayım.
Çocuklara masallar kitabım aslında benim ilk yazdığım masallar olduğundan neden bu masal kitabına fazla önem verdiğimi anılarımı ve masallarımı okudukça algılayacaksınız. Yazarlık sanat yaşamı genelde şiirlerle başlar. Bende bu zevki tadarken o tarihlerde bile sizleri düşünerek otuz civarında şiirli masal ürettim. İnsan evlendikten sonra önce baba olur ve evlatlarını yetiştirip everdik ten sonra da kısmetse dede olur. Benim masal yazma anım baba olduktan sonra başladı. Dünya tatlısı bir oğlum ve birde kızım olduktan sonra eşim onları uyutmakta zorlanınca bana hav aletti – Zeki Bey çocukları uyutamadım onlara bir masal anlat da uysunlar dedi. – Bende o tarihlerde yoksullik dönemi yaşadığım için , hanım bizim evde masal kitabı yok ki !, kırtasiyecide masalla alakalı kitap olsa bile benim onurlacak param yok deyince. – Şair değil misin ? Şiir yazdığın gibi pek âlâ masalda yazıp çocukları uyuta bilirsin dedi. Beni o andan ibu yana beynime jeton düştü ve mesajı algıladım. Nihayet bir masal tasarlayıp düşündüm ve o gece çocuklarıma anlatarak uyutmaya çalıştım. Ertesi gün aynı masalı tekrar edince – Oğlum ve kızım Baba biz o masalı ezberledik bize yeni masal anlat dediler. Bende masal sorumluluğunu üstlenerek o senelerda elli civarında masal yazdım. Benim çocuklarım bu masallarla büyüdüler ve evlendiler , şimdi dünya tatlısı İki kız bir Zeki isminde oğlan, üç torunum oldu. Sizlerde inşallah masallarım la büyüyeceksiniz başarıya ulaşacaksınız büyük makam ve mevki sahibi olacaksınız. Masalla alakalı anımı özetledim. Çocuklara masallar kitabımı tekrar tekrar okuyup içinde ki vermiş olduğum mesajları algılayıp ve diğer dostlarınıza öneride bulunursunuz. Özellikle yazdığım masallara o günün tarihini attım ve her masalda tekerleme cümlelerin olmasına dikkat ettim, çünkü tekerleme siz masalın tadı olmaz,masalı sevdiren en fazla giriş tekerlemelerindendir. Bazı masalların özetinide yazmayı gerek duydum. Çünkü özetinden masalın içeriğinin daha iyi al-gılanacağından eminim. Daha nice eserlerimi okumanız dileklerimle gönlümün sizlerle birlikte olduğundan emin olunuz, neşe ve mutlulukla dolun İNŞALLAH. Sağlıklı ömür diliyorum hoşça kalınız.

Çocuklara Masallar kitap özeti

Çocuklara Masallar pdf oku

Çocuklara Masallar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.