Press ESC to close

Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fulton Oursler Will Oursler tarafından kaleme alınan Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan kitabını 9786254077074 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan pdf oku indir.

Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan pdf indir

Amerika’da Nebraska eyaletinde bulunan Çocuklar Köyü’ne burada canlandırılmış ve yaşatılmış olan büyük insanlık ruhuna ve bu Köyün kurucusu Peder Flanagan´a hayran kalacaksınız. Bu köyün sakinleri yalnızca kimsesiz çocuklardan ibaret.

Peder Flanagan tarafından kurulan bu köy kuruluşundan çok önce birkaç yurtsuz çocuğun Flanagan´a sığınması ile doğan bir düşüncesin hakikat oluşudur. Flanagan bundan sonra cemiyet içinde kimsesiz ve yurtsuz kalmış olan çocukları toplayarak, onları cemiyete iyi ve faydalı birer vatandaş olarak yetiştirmek için bu köyü kurmuş, bu köy dünyaya örnek olmuştur.

Bu kitap bir memleket için çok lüzumlu olan ve bir çok eğitim problemlerini halleden bu köyün kurucusu Peder Flanagan´ın yaşamını bize bütün yönleriyle ifade etmektedir.

Kimsesiz çocuklar ve onları istikbal için iyi vatandaşlar olarak yetiştirme meseleleri bugün Türkiye´de de en canlı bir biçimde yaşamakta ve bu gibi kurumlara büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan kitap özeti

Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan pdf oku

Çocuklar Köyü’nün Babası Flanagan Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.