Press ESC to close

Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 103 sayfadan oluşan Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Recaizade Mahmut Ekrem tarafından kaleme alınan Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası kitabını 9786052498309 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası pdf oku indir.

Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası pdf indir

Araba Sevdası, Recaizade Mahmud Ekrem’in en ünlü eseridir. Hikayenin kahramanı Bihruz Bey, zengin bir aileye mensuptur. Lakin gösteriş meraklısı ve şımarıktır.

O zamanda pek moda olan bahçe gezmelerinden birinde rast geldiği genç bir hanıma tutulur. Aslını söylemek gerekirse hiç tanımadığı bu kadının peşinde sevimsiz ve ufak düşürücü bir çok olay yaşar, gülünç durumlara düşer. Romanın sonunda hayalinde soylu özellikler yakıştırdığı ve sevgili edindiği kadının gerçek yüzünü görecek, büyük hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Yazarın bu ünlü eserini çocuk yüreklerimiz için düzenlemekteki maksadımız ise temel alışkanlıkların yerleştiği erken zamanlarda onları usta bir kalemle buluşturarak, hem okuma zevklerinin şekillenmesine katkıda bulunmak hem de okumanın tadına varmalarını sağlamaktır.

Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası kitap özeti

Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası pdf oku

Çocuk Yüreklerde Recaizade Mahmut Ekrem Araba Sevdası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.