Press ESC to close

Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257348553 sayfadan oluşan Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya isimli kitap 02.12.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya kitabını Dr.Öğr.Üye. Sait Yıldırım numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya pdf oku indir.

Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya pdf indir

Erken çocukluk zamanından başlayan bağımlılık çocuğun kimlik ve kişilik gelişimini etkilemektedir. Çocuk sosyalleşme sürecini mühim ölçüde medya ve sosyal platform üzerinden inşa eder. Medya ve sosyal platform çocuk ve ebeveyn ilişkisinin dönüşümüne de yol açar. Ebeveynlerin, çocuklar üzerindeki otoritesi sınırlanır. Kontrolsüz bir serbest alan olarak sosyal platform nihai etapta çocuklar için güvenlik problemi oluşturmaktadır. Bu nedenle çalışma kapsamı içinde çocukların medya ve sosyal platform ile olan bağını çok yönlü biçimde ele alarak, problemlere yönelik tespit, teşhis ve tedbir zamanleri geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Çocukların medya ve sosyal platform üzerinden gelişim, iletişim ve etkileşimini içeren bu çalışmada alanında uzman bir çok akademisyenin çalışmaları bulunmaktadır. Çocuk ve çocuğa dair çalışmalara ve çalışmacılara katkı sunmayı amacında olan çalışmamızda multidisipliner bir yaklaşım benimsenmektedir.
 
Akademisyen, öğrenci, sosyal çalışmacı, ebeveyn, STK, çocuk ile alakalı kamu ve özel kuruluşların faydalanabileceğini umduğumuz çalışmamızın; güvenli yarınlarda sağlıklı çocukların varlığına ışık tutması temennisiyle…

Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya kitap özeti

Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya pdf oku

Çocuk, Medya Ve Sosyal Medya Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.