Press ESC to close

Çılgın Kaşifler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çılgın Kaşifler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Çılgın Kaşifler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Attila Öztürk tarafından kaleme alınan Çılgın Kaşifler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çılgın Kaşifler kitabını 9786059484497 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çılgın Kaşifler pdf oku indir.

Çılgın Kaşifler pdf indir

Tüm yaşamını tek bir odanın içinde geçiren birinin dünyası yalnızca o dört duvardan ibarettir. Tam olarak nerede bulunduğunu kavrayabilmesi için en iyi yöntem ise, bulunduğu yere uzaktan bakmasıdır. Odanın parçası olduğu bir ev, evin parçası olduğu bir sokak, sokağın parçası olduğu bir şehir, şehrin parçası olduğu bir ülke ve ülkenin parçası olduğu bir dünya mevcuttur. İnsan tüm bunları fakat odadan uzaklaştığı zaman görebilir.
Tarih boyunca yaşanan hadiselerin gerçek değerleri de çoğunlukla içinde bulunulan zamandan uzaklaşıldıkça, yani ilerleyen senelerda daha iyi anlaşılır. Misal verilecek olursa, bir birinin ortaya attığı yeni bir düşüncesin doğru veya yanlış olduğu ispat edilinceye kadar çok uzun zaman geçebilir. Bu düşüncesin çıkış noktasına şahit olan kişi, tek bir odada tutulan kişi gibidir; o düşüncesin dar çerçevesine hapsolmuş, gelecekte yaşanacak gelişmelerden habersiz bir halde beklemektedir.
Tarihte meydana gelmiş olan her olay birer dönüm noktasıdır, ufak büyük hepsinin gelecekte yaşanacaklara etkisi olur. İnsanların akıl ve vicdanları ışığında aldıkları kararların tümü dünya tarihini olumlu yahut olumsuz biçimde, az yahut çok etkilemiştir. Hatta tek bir bireyin düşüncesi dahi dünya tarihini etkiler.

Çılgın Kaşifler kitap özeti

Çılgın Kaşifler pdf oku

Çılgın Kaşifler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.