Press ESC to close

Cesur Dalgıç Kuşu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Cesur Dalgıç Kuşu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Cesur Dalgıç Kuşu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Bilge Ozan Kıran tarafından kaleme alınan Cesur Dalgıç Kuşu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Cesur Dalgıç Kuşu kitabını 9786254200380 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cesur Dalgıç Kuşu pdf oku indir.

Cesur Dalgıç Kuşu pdf indir

Büyük bir çevre felaketi yaşanmış ve insanlar dünya çapından gitmiştir. Şehirler artık suyla kaplıdır. İki dalgıç kuşu, Kızılgerdan ve Sarıgaga, yaşam mücadelesi vermektedir. Yiyecek bulmak için şehre gelip büyük bir binaya sığınırlar. Orada yavruları ile mutlu ve güvenli bir biçimde yaşayabileceklerini düşünürler. Lakin denizden gelen korkunç bir tehlike pusuda beklemektedir.

Cesur Dalgıç Kuşu, zekanın ve hayal gücünün açgözlülüğe galip gelişinin öyküsüdür. Öyküde cesaret, mücadele, arkadaşlık ve yardımlaşma gibi temalar mühim yer tutuyor. Okuyanlara, karşı karşıya geldikları sorunlara hiç korkmadan çözüm bulma hususunda ilham veren, düşünmeyi ve hayal gücünü harekete geçiren keyifli bir macera sunuyor.

Tom ve Jerry’yi seviyorsan, buna bayılacaksın!

Cesur Dalgıç Kuşu kitap özeti

Cesur Dalgıç Kuşu pdf oku

Cesur Dalgıç Kuşu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.