Press ESC to close

Çello Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çello pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Çello kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. S.Cem Şaktanlı tarafından kaleme alınan Çello isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 29.5 cm ebatındadır. Çello kitabını 9786053181392 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çello pdf oku indir.

Çello pdf indir

Çello, isteyen herkesin kendi kendine çello (viyolonsel) çalmayı öğrenebileceği biçimde dizayn edilmiş; bir başlangıç metodu olmasının yanında başlangıç düzeyinde bir etüt albümü; yine başlangıç düzeyde bilindik; dillerde, kulaklarda, gönüllerde yer etmiş ezgilerin bir araya getirildiği, çello çalmanın zevkine varılabileceğiniz bir eserdir.
Değişik bölümlerden oluşan ÇELLO; tarihi ve yapısı (parçaları); nasıl, nerden alınabileceği; çalmak için gerekli araç gereç; duruş, tutuş, yay tutma; başlangıç alıştırmaları; diziler, dizilere ilişkin etütler; başlangıçdüzeyine uygun türküler, şarkılar; değişik eserlerden uyarlamalar ve farklı ülkelerden bilindik halk şarkıları; çok kullanılan yay teknikleri; başlangıç düzeyine uygun tek sesli, çift sesli etüt albümü; süsleme (Ornaments) işaretlerinin ‘çarpma, işleme, gruppetto,mordent’ çalınış şekilleri gibi çello çalmaya ilişkin konuları içermektedir.
Bu geniş kapsamı ile kendi kendine çello çalmak isteyenlere olduğu gibi; Güzel Sanatlar Liseleri, Müzik Öğretmenliği Bölümleri ve özengen müzik eğitimi alan çellistler için de bir kaynak kitap niteliği taşımaktadır.

Çello kitap özeti

Çello pdf oku

Çello Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.