Press ESC to close

Çekirge’nin Yolculuğu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çekirge’nin Yolculuğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786054435890 sayfadan oluşan Çekirge’nin Yolculuğu kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Arnold Lobel tarafından kaleme alınan Çekirge’nin Yolculuğu isimli kitap Grasshopper On The Road dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Çekirge’nin Yolculuğu kitabını 17.06.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çekirge’nin Yolculuğu pdf oku indir.

Çekirge’nin Yolculuğu pdf indir

Çekirge hep bir yolculuğa çıkmak, yeni yerler görüp yeni şeyler yapmak istiyordu. Bir sabah çok güzel bir yol buldu ve yolculuğuna başladı. Bu yolda, “Sabahları Sevenler Kulübü” böceklerinden bir elmanın içinde yaşayan kurtçuğa, titiz mi titiz Sinek’ten dediğim dedik sandalcı Sivrisinek’e, çok düzenli mantarlardan kibirli yusufçuklara, birden fazla yolcuyla tanıştı.
Bu yolcular Çekirge’nin onlara katılmasını, onlar gibi davranmasını yahut onların düşündüğü gibi olmasını istediler hep. Ama Çekirge, onların istediklerini yapmadı. Neden mi yapmadı?.. Öyküleri okuyunca, siz de göreceksiniz!

“Çekirge kendini bulmak için uzun ve tozlu bir yolu göze alıp yolculuğa çıkar.

Bu yol boyunca onu yolundan çevirmek isteyenler olacaktır ama o kendi yolundan gitmek hususunda kararlıdır. Hatta yolcuğunda karşı karşıya geldiğı bir çok grubun üyeleri, Çekirge’nin de kendi kurallara uymasını isterler. Lakin Çekirge, her canlının yaşamdan aldığı keyfin ve yaşamı algılama şeklinin farklı olduğunu görür ve kendi yolundan asla vazgeçmez. Siz de Çekirge gibi olumlu düşünüp, çevrenizdeki güzelliklere bakıp, hiç durmadan ilerlemeye hazır mısınız?”

Elif Yaygın – Türkçe Öğretmeni

Çekirge’nin Yolculuğu kitap özeti

Çekirge’nin Yolculuğu pdf oku

Çekirge’nin Yolculuğu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.