Press ESC to close

Çaykonun Turuncu Otobüsü Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çaykonun Turuncu Otobüsü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 58 sayfadan oluşan Çaykonun Turuncu Otobüsü kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hıdır Murat Doğan tarafından kaleme alınan Çaykonun Turuncu Otobüsü isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çaykonun Turuncu Otobüsü kitabını 9786254150975 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çaykonun Turuncu Otobüsü pdf oku indir.

Çaykonun Turuncu Otobüsü pdf indir

“Korkmuyor musun?” diye sordu “Korkuyorum ama sen varsın.” dedim. Elini yeniden omuz başıma koydu. “Gel benimle!” dedi. Cebinden dökülen bisküvi parçalarını araya araya yola koyulduk. Karanlık mı bastırıyordu yoksa bulutlar mı toplanıyordu anlayamıyordum. Hafif rüzgâr şimdi yerini sert bir fırtınaya bırakmıştı. Bir an durduk. Ağaç dallarının aralığından gökyüzüne baktık. Kar taneleri sıra sıra suratımıza düşmeye başladı. “Biliyor musun Salih?” dedim “insan seninle yolda olmaktan korkmuyor.”
Gözün gözü görmeyeceği kar fırtınasının bastırması çok uzun sürmedi. Ortalık hemen hemen bir anda bembeyaz oldu. “Tut elimi!” diye bağırdı Salih “Buradan çıkacağız Çayko.”
Ormanda kaybolacaksan Salih gibi biriyle kaybolacaksın. Bir yolculuğa çıkacaksan gerçek bir dostla yola koyulacaksın. Hayat da biraz böyle: Korkunç ama güzel bir ormanda yakayı ele verdiğın kar fırtınası gibi… Tertemiz bir beyazlığı var ama yalnızken korkutuyor.

“Çayko’nun Turuncu Otobüsü” ufak dünyalardan büyük düşlere uzanan bir kitap. Dostluğun, umudun, iyiliğin ve vefanın kitabı. Çayko’nun rüyalarından yerkürenin dört bir yanına uzanan rengarenk hayallerle süslenmiş bir hikâye. “

Çaykonun Turuncu Otobüsü kitap özeti

Çaykonun Turuncu Otobüsü pdf oku

Çaykonun Turuncu Otobüsü Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.