Press ESC to close

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. İbrahim Ünsal tarafından kaleme alınan Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) kitabını 9786055122973 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) pdf oku indir.

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) pdf indir

“Birkaç dakika sonra top, atışa hazır hâle gelince, zihninden bir hesap yaptı Seyit. Bu hesaplamaveyayanarak ve göz kararıyla, namluyu biraz daha sağa kaydırdı. Yine bir dua okuyup Allah’a yalvardı. ‘Bismillah!’ diyerek ateşledi topu.
Savaş gemisi Ocean’ı dümen tertibatından vurmuşlardı. Koskoca savaş gemisi, şimdi daireler çizerek suyun üzerinde dönüp duruyordu.”
İşgalcilerin bu savaşta Türk askeriyle alakalı bilmediği bir şey vardı: Canını bile feda etmekten çekinmedikleri vatan sevgisi.
1. Dünya Savaşı’nın Çanakkale savunmasında savaşın kaderini değiştiren Seyit Onbaşı’nın kahramanlık dolu öyküsü bu kitapta seni bekliyor.

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) kitap özeti

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) pdf oku

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.