Press ESC to close

Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 400 sayfadan oluşan Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nefise Atçakarlar tarafından kaleme alınan Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) kitabını 9786050825701 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) pdf oku indir.

Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) pdf indir

Birçok insan gibi, Can ile Canan’ın da en büyük hayali zaman makinesini icat etmekti. Bir gün hayalleri enteresan bir biçimde gerçek oldu. Büyük dedelerinden kalan gizemli bir defter, onları zamanda çok heyecanlı bir yolculuğa çıkardı. Hatta bu yolculuk, zaman yolculuğu olmanın ötesine de geçti. 

Bir gün kendilerini İstiklal Marşı’mızın ince ruhlu, hassas şairi Mehmet Akif Ersoy’un hiç bilmedikleri diğer şiirlerine yolculuk yaparken buldular. Şiirlerin içinde yolculuk yapmak… Bu, hayallerinin de ötesindeydi. Mehmet Akif Ersoy’un birbirinden enteresan şiirlerini arada bir gülerek arada bir ağlayarak arada bir şaşırarak yüreklerinin derinliklerinde hissetmenin güzelliğini, bütün dünya ile paylaşmak istediler.

Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) kitap özeti

Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) pdf oku

Can ile Canan Mehmet Akifi Seviyoruz Set (5 Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.