Press ESC to close

Büyümüş De Küçülmüş Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Büyümüş De Küçülmüş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Büyümüş De Küçülmüş kitabı 56 olarak çıkarılmıştır. Carlo Collodi tarafından kaleme alınan Büyümüş De Küçülmüş isimli kitap 9789750818721 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Büyümüş De Küçülmüş kitabını 20.02.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Büyümüş De Küçülmüş pdf oku indir.

Büyümüş De Küçülmüş pdf indir

Pinokyo’nun yazarı Carlo Collodi’nin Büyümüş de Küçülmüş hikâyesi ilk kez Türkçede…
2000’li senelerda yaşayan çocuklara, 1800’lü senelerda yaşayan bir çocuğun portresi… Vaktinden önce büyümeye heves eden Gigino’nun giyimi kuşamı, ilgi alanları farklı belki… Ama zaman geçse de çocukluk her yerde, her zaman aynı. Başı beladan kurtulmayan Gigino’nun hikâyesini Filiz Özdem çevirdi, Emine Bora resimledi.
“Lafı uzatmadan odasına gitti; iki dakika içinde, yeni boyanmış güzel silindir şapkası başında, sokağa çıkmıştı bile. Sokaktan geçenler dönüp ona bakıyor, gülüyordu:
Ama o hindi gibi kabara kabara yürüyordu, adeta bayrammış gibi mutluydu. Bunun yanı sıra, bu dünya çapında mutluluk denen şeyin kısa devam ettiğinü unutmamak lazım: Bizim Gigino da, daha kırtasiyeci dükkânına varamadan, yolda iki yaramazla karşı karşıya geldi; bunlar Gigino’nun etrafında dönmeye, abartılı hareketler ve yapmacık bir saygıyla onu selamlamaya ve bar bar bağırarak, ‘Azizim, günaydınlar! Aman efendim hoş geldiniz!’ demeye başladılar.
Bu yaramazlara katılan yenileri de bağıra çağıra, ‘Aman da ne güzel bir Koca Şapka! Koca Şapka Efendi, başınızdakini şöyle bir çevirseniz! ”

Büyümüş De Küçülmüş kitap özeti

Büyümüş De Küçülmüş pdf oku

Büyümüş De Küçülmüş Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.