Press ESC to close

Bütün Kurabiyeler Benim Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bütün Kurabiyeler Benim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bütün Kurabiyeler Benim kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Filiz Sütçigil tarafından kaleme alınan Bütün Kurabiyeler Benim isimli kitap 9786057355010 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bütün Kurabiyeler Benim kitabını 24.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bütün Kurabiyeler Benim pdf oku indir.

Bütün Kurabiyeler Benim pdf indir

Değerli Anne-Babalar,
Biliyorum ki çocuklarınızı çok seviyor ve onların iyi olmaları yaşamdan keyif almaları için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Bu mühim gelişim zamanında bizler ebeveynler olarak çocuklarımız için birer rehber ve yol açıcıyız. O yüzden çocuklarımız davranış kazanırken önce bizlerin ne yapıyor olduğuna bakıyor ve bizlerden öğreniyorlar. Paylaşma kavramı da bu sürede öğrenilen mühim konulardan biri. Çocuklarımıza bu kavramı kazandırmanın yolu da ilk kez onlara zaman ayırmak, onların anlarına oyunlarına ortaklık etmekle başlayıp, gerektiğinde çocuklarımıza hayır diyebilmek, sahip olduğumuz imkanlar içerisinde çocuklarımıza seçenek sunmak ve onları yaşamımızın tek odak noktası haline getirmemektir. Bundan dolayı sizlerden ricamız onlara paylaşabilecekleri her şeyi paylaşmayı öğretmeniz sevgiyi, oyunu, dostluğu arkadaşlığı, bilgiyi ve sayamadığım daha bir çok şeyi…
Sevmeyi, sevilmeyi ve sevgisini ifade etmeyi öğrenen değer gören bir çocuk için mutlaka paylaşmak daha kolaylaşacaktır.
Rahmetli Doğan CÜCELOĞLU’nunda dediği gibi, ‘‘Bir insanın ana vatanı çocukluğudur ve anavatanında mutlu olan bir çocuk yetişkin olduğunda da yaşamdan keyif almanın bir yolunu mutlaka bulacaktır.
Sevgiyle kalın.
Mehmet ÖZTÜRK

Psikolojik Danışman, Psikoterapist

Bütün Kurabiyeler Benim kitap özeti

Bütün Kurabiyeler Benim pdf oku

Bütün Kurabiyeler Benim Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.