Press ESC to close

Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Nurşen Şirin tarafından kaleme alınan Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? isimli kitap 9786051146782 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? kitabını 23.10.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? pdf oku indir.

Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? pdf indir

Burcu dizisini, çocuklarını geleceğe daha kuvvetli ve sağlam karakterli hazırlamak için yürekten emek veren tüm ebeveynlere ve eğitimcilere öneriyorum.”

“Burcu serisiyle çocuklar, günlük yaşamlarında çok fazla karşı karşıya geldikları poblemleri aşarak doğru davranışlara yönelebilme adına çok özel deneyimler ve maceralar yaşayacaklar.

Burcu’nun hikâyelerini keyif alarak dinlerken/okurken hayatlarını kıymetli becerilerle donatacak büyüme yolculuklarında daha kuvvetli ilerleyecekler.

Burcu’nun renkli ve heyecanlı maceralarını okul öncesi dönem çocukları keyifle dinleyebilir ve ilköğretime yeni başlayan öğrenciler zevkle okuyabilir.

Kudret Eren Yavuz / Uzm. Psikolojik Danışman

Burcu dizisi okul öncesi çocukların karşılaşabileceği genel problemler üzerine kurgulandı. Bu kurguyla çocuğa ve ebeveyne yol göstermek hedefleniyor.

Hikâye kahramanımız Burcu, çocuklara olumlu bir özdeşim modeli olarak sunuluyor; yaşadığı maceralar ile problemlere doğru çözümler bulmaları hususunda çocukları yüreklendiriyor. Didaktik öğretilere ayak direyen çocuklar için kahramanlarımızın sunduğu çözümler keyifli ve kalıcı olacak.
 

Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? kitap özeti

Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? pdf oku

Burcu / Küsmek İşe Yarıyor mu? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.