Press ESC to close

Bulutların Güneşe Bakan Yanı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bulutların Güneşe Bakan Yanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Bulutların Güneşe Bakan Yanı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dilşad Çelebi tarafından kaleme alınan Bulutların Güneşe Bakan Yanı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bulutların Güneşe Bakan Yanı kitabını 9786254164446 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bulutların Güneşe Bakan Yanı pdf oku indir.

Bulutların Güneşe Bakan Yanı pdf indir

“Böyle bir durum ilk defa başımıza geliyordu. Hayır, bir lamanın kazayla ağaca çarpmasından bahsetmiyorum, sık yaşanan bir durumdu bu. Ama bulutların hiç kalkmamacasına göğü sarmaları… İşte bu ilk kez oluyordu.” KamusAda’da yaşayan on bir yaşındaki Muhayyile’nin aklında bir sürü soru dönüp dolaşıyor. Bu sorulardan ilk dördü şöyle: 1. İki yüz elli iki gündür adanın göklerini kaplayan bulutlar neden hiç aralanmıyor? 2. Bu durumun Hülasa’nın, lamasından düşmesiyle bir ilgisi var mı? 3. On bir yaşını doldurduğunda Muhayyile hangisini yapmalı: Herkesin yaptığı gibi kamu hizmetini mi seçmeli yoksa ile ilgili kimsenin bir şey bilmediği SırSur’a mı gitmeli? 4. KamusAda’nın dışındaki adalar ve orada yaşayanlar neye benziyor? Muhayyile’nin önce üçüncü soruya yanıt vermesi gerekecek çünkü on birinci doğum günü gelmek üzere. Üstelik kehanete göre, yapacağı seçim adanın geleceğini etkileyecek.
Dilşad Çelebi zengin anlatımı ve benzersiz mizahıyla okurlarını mekânın ve zamanın ötesinde “unutulmaya yüz tutmuş kimi sözcükler” adasında yaşamı keşfe çıkarıyor. Kahkahalarla gülmek, farklı açılardan düşünmek, hayallerinin sınırlarını keşfetmek isteyenler için…

Bulutların Güneşe Bakan Yanı kitap özeti

Bulutların Güneşe Bakan Yanı pdf oku

Bulutların Güneşe Bakan Yanı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.