Press ESC to close

Borçlu Çocuk Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Borçlu Çocuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Borçlu Çocuk kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Jean Mere tarafından kaleme alınan Borçlu Çocuk isimli kitap 9786254191305 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Borçlu Çocuk kitabını 11.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Borçlu Çocuk pdf oku indir.

Borçlu Çocuk pdf indir

Piyer on yaşındadır ve annesi dikiş dikerek evin geçimini sağlamaya çalışır. Herkes Piyer’in yaşından çok olgun davrandığını, büyüyüp de küçülmüş biri olduğunu söyler ve onu çok sevmektedir.
 
Ama bir akşamüzeri annesi hastalanır ve aynı gece ölür. Piyer Paris’te bulunan amcasına gitmek üzere yola çıkar. Gemi yolculuğu sırasında tanıştığı iki kişi parasını çalar ve Paris’e gidebilmek için aylarca hem çalışmak hem de yürümek zorunda kalır.
         
Amcası ve kuzeni Moris ona çok iyi davranmasına rağmen yengesi farklı davranmaktadır. Bir zaman sonra yengesinin düşüncesini değiştirecek olaylar arkası arkaya yaşanır ve on yaşında bir çocuğun, bunca şeyi nasıl düşünüp nasıl akıl ettiğini okudukça hayretler içinde kalacaksınız.

Borçlu Çocuk kitap özeti

Borçlu Çocuk pdf oku

Borçlu Çocuk Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.