Press ESC to close

Bizler Büyüyünce Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bizler Büyüyünce pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Bizler Büyüyünce kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Emin Özdemir tarafından kaleme alınan Bizler Büyüyünce isimli kitap 112 dilinde ve ebatındadır. Bizler Büyüyünce kitabını TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizler Büyüyünce pdf oku indir.

Bizler Büyüyünce pdf indir

Bu kitap Özgür’le Yeter adlı iki çocuğun mektuplarından oluşuyor. İkisi de ilkokul öğrencisi, ikisi de beşinci sınıfta. Özgür başşehirde, Ankara’da oturuyor, varsıl bir ailenin çocuğu. Yeter ise adını haritalarda bile bulamayacağımız bir köyde, Çukurca’da oturuyor. Zar zor geçinen, kalabalık bir ailenin en ufak oğlu.
Kâğıt üzerinde de olsa bu iki çocuk arasında sıcak bir dostluk kuruluyor. Yeter’in yazdıkları farklı zamanlarda Özgür’ü üzüyor, birtakım sorular uyandırıyor onun kafasında. Bunları annesine, babasına yöneltiyor. Çoğu kez açık seçik yanıt alamıyor… Yeter ise Özgür’ün yazdıklarına şaşırıyor, onları kendince yorumluyor. Onun da kafasında sorular çiçekleniyor.
Bunları anlatmaya ne gerek var? Nasıl olsa onların gerçek hayatlarını
kendi ağızlarından tanıyacaksınız.

Bizler Büyüyünce kitap özeti

Bizler Büyüyünce pdf oku

Bizler Büyüyünce Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.