Press ESC to close

Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç kitabı 272 olarak çıkarılmıştır. Robin Mellom tarafından kaleme alınan Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç isimli kitap 9786051735191 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç kitabını 25.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç pdf oku indir.

Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç pdf indir

Trevor Jones, biraz(!) endişeli bir çocuk ve yeni bir okula başlıyor. Tüm yaz boyunca bunun için hazırlık yapsa da, en yakın dostu Libby’nin okulun ilk günü ona dile getirdiği şeye karşı TAMAMEN hazırlıksız: Libby ondan yeni arkadaşlar edinmesini istiyor. Ondan. TREVOR’DAN! Ah, bir de şey var tabii: Gün sonuna kadar bir kızı Sonbahar Dansı’na davet etmesi gerek.
 
Bunu yapacağıma gözüme acı sos dökerim daha iyi, diye düşünen Trevor’ın düşüncesi okuldaki gizemli öğrenci Molly’yle tanışınca değişiyor. “Bir kızı dansa davet etmek belki de dünyanın en kötü şeyi değildir,” diyor kendi kendine, “evet, onu dansa davet edeceğim.” Ne var ki öğretmenlerin sürekli olarak gözetimi, okul söylentilerı ve sekizinci sınıfların komploları işini güçleştiriyor ve Trevor bir kez daha TAMAMEN hazırlıksız olduğu bir şey yapmak zorunda kalıyor: Kahraman olmak.
Haylaz çocuklar coşuyor, sakarlıkların sonu gelmiyor, öğle yemeğinde enginar çıkıyor, enteresan hademe çıldırıyor ve burada şamata hiç bitmiyor: Westside Ortaokulu’na hoş geldiniz.

Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç kitap özeti

Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç pdf oku

Bizim Sınıf / Matrak Bir Başlangıç Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.