Press ESC to close

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım kitabı 80 olarak çıkarılmıştır. Ekrem Bektaş tarafından kaleme alınan Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım isimli kitap 9786254082849 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım kitabını 04.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf oku indir.

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf indir

Arkadaşlar, Bizim Mahalle’ye mutlaka uğrayın. Mahallemizde sevdiklerimiz; büyüklerimiz, ufaklerimiz, bakkalımız, muhtarımız, dedemiz, Tayyare hanım teyzemizle Safiye hanım teyzemiz var. Hepsinden mühimsi dostluklarımız var.
 
Bizim Mahalle’de yakın arkadaşım Hasan ve ben de varız. Benim adım Ali. Sizi uyarmam gereken hırçın kız Zeliş de ­mahallemizin kızı. Biraz aksidir, huysuzdur ama iyi yüreklidir. Daha birden fazla güzel insan Bizim Mahalle’de yaşar. Unutmadan söyleyeyim, mahallemizde bir de köpeğimiz Çamur var. Çamur tanımadığı bireylere hırlar ama korkmayın. Çamur’un kalbini bir paket bisküvi ile kazanabilirsiniz.
 
Bizim Mahalle’ye yeni komşular taşınacak ama öyle kolay olmayacak. Çünkü Bizim Mahalleli olmak için bazı sorular­ yanıtlanacak.
 
Bu güzel mahallemizi çok seveceksiniz. Okudukça “Daha var mı?” diyeceksiniz. İşte şimdi sizlere bir müjde: Bizim Mahalle’nin devamı da bizlerle! ..

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım kitap özeti

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım pdf oku

Bizim Mahalle 4 / Onu da Sonra Anlatırım Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.