Press ESC to close

Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Ekrem Bektaş tarafından kaleme alınan Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist isimli kitap 9786254082818 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist kitabını 04.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist pdf oku indir.

Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist pdf indir

Bizim Mahalle’ye mutlaka uğrayın. Mahallemizde sevdiklerimiz; büyüklerimiz, ufaklerimiz, bakkalımız, muhtarımız, dedemiz, Tayyare hanımteyzemizle Safiye hanımteyzemiz var. Hepsinden mühimsi dostluklarımız var.
 
Bizim Mahalle’de yakın arkadaşım Hasan ve ben de varız. Benim adım Ali. Sizi uyarmam gereken hırçın kız Zeliş de mahallemizin kızı. Biraz aksidir, huysuzdur ama iyi yüreklidir. Daha birden fazla güzel insan Bizim Mahalle’de yaşar. Unutmadan söyleyeyim, mahallemizde bir de köpeğimiz Çamur var. Çamur tanımadığı bireylere hırlar ama korkmayın. Çamur’un kalbini bir paket bisküvi ile kazanabilirsiniz.
 
Bunun yanı sıra Bizim Mahalle’deki reklam filmi çekimlerine davetlisiniz!
 
Bu güzel mahallemizi çok seveceksiniz. Okudukça “Daha var mı?” diyeceksiniz. İşte şimdi sizlere bir müjde: Bizim Mahalle’nin devamı da bizlerle!..

Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist kitap özeti

Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist pdf oku

Bizim Mahalle 1 / Yarım Artist Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.