Press ESC to close

Bir Şeyler Yapmam Gerek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bir Şeyler Yapmam Gerek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Bir Şeyler Yapmam Gerek kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elif Yonat Toğay tarafından kaleme alınan Bir Şeyler Yapmam Gerek isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bir Şeyler Yapmam Gerek kitabını 9786052850848 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Şeyler Yapmam Gerek pdf oku indir.

Bir Şeyler Yapmam Gerek pdf indir

Öyküleri, Varlık, Sarnıç, Kitapçı gibi dergilerde yayımlanan Elif Yonat Toğay, Bir Şeyler Yapmam Gerek kitabında kıvrak kalemi ve eşsiz mizah anlayışıyla sıradan durumları olağanüstü hikâyelere dönüştürüyor. Yazar, anne ve babasının poblemlerinı tek başına çözemeyeceğini anladığı için kardeş isteyen bir çocuğun veya kulaktan kulağa yayılan haberlerle sevgili öğretmenlerinin başına gelmedik bırakmayan bir okul dolusu öğrencinin yaşamın içinden, gülünç öykülerine imza atıyor. Okurlarını başrolde hayallerin ve büyüme sürecinin olduğu bir dünyaveyavet eden bu keyifli kitap, öykülerinin enteresan sonlarıyla ters köşe yaptırıyor.

Hayal kurmak, dikkatli olmak, sorunlara çözüm bulmak, büyümek, hatta âşık olmak için mutlaka “Bir Şeyler Yapmak Gerek” diyen bu keyifli kitap, çocukların gündelik yaşamda karşı karşıya geldikları hadiseleri ve verdikleri tepkileri mizahın ve sözcüklerin gücüyle kısa öykülerde buluşturuyor. 

Bir Şeyler Yapmam Gerek kitap özeti

Bir Şeyler Yapmam Gerek pdf oku

Bir Şeyler Yapmam Gerek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.