Press ESC to close

Bir Nefes Bin Dilek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bir Nefes Bin Dilek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Bir Nefes Bin Dilek kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Döndü İçöz tarafından kaleme alınan Bir Nefes Bin Dilek isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 29.7 x 23 cm ebatındadır. Bir Nefes Bin Dilek kitabını 9786257041492 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Nefes Bin Dilek pdf oku indir.

Bir Nefes Bin Dilek pdf indir

Doğada olmayı çok seven Duru, bir gün bireylerin doğaya verdikleri zararları fark etti ve bu zararların önlenebilmesi için dilekler diledi.
Bu öyküyü okurken, Duru’nun fark ettiği zararları ve bunlarla alakalı neler yapılabileceğini sen de öğrenebilir; kendinin ve çevrendekilerin davranışlarını yeni bir bakış açısıyla değerlendirebilirsin. Yazar Hakkında:
 
Döndü İçöz
 
Çocuklar için güzel bir dünya bırakmanın ve dünya için iyi çocuklar yetiştirmenin önemine inanıyorum. Uzun senelerdır aşağı yukarı her yaş grubu ile çalışan bir çocuk gelişimci olarak hep bunun için emek verdim.
Kâğıtlar ve kitaplarla dolu bir dünyam var; bir de çiçeklerim. En çok kaktüs seviyorum. Kâğıtlarla çalışmanın iyileştirici bir gücü olduğuna inanıyorum. Ana hammaddesi kâğıt olan quilling, kirigami ve kusudama çalışmaları yapıyorum. İçinde tasarım unsuru olan her şeyi çok seviyorum, en fazla da tasarım kitapları… Zaman buldukça, kendi tasarımlarımı yapıyorum. İllüstrasyonlarını, 3 boyutlu kolaj tekniğiyle kurgulayarak yaptığım ilk kitabım Çernobil’in Son Çocukları, 2021 senesinde Nesin Yayınevi’nden çıktı. İstanbul’da eşim Deniz ve oğlum İlke Deniz’le birlikte yaşıyorum.
 
Çizer Hakkında:
 
Bengi Gençer Ankara’da dünyaya geldim, Mersin’de büyüdüm. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldum. Aralarında okul öncesi kaynak kitapları ve Pötikare Yayıncılık’tan çıkan İçimdeki Renkli Balonlar ile Bozkırın Renkleri kitaplarının da olduğu çeşitli çocuk kitaplarını resimledim. TÜBİTAK Meraklı Minik ve Bilim Çocuk dergileri için her ay yeni illüstrasyonlar hazırlıyorum. Günün erken saatlerini, doğa yürüyüşlerini, çocuk kitapları okumayı, Duru ile Mete’nin annesi olmayı ve onlarla birlikte büyümeyi çok seviyorum.

Bir Nefes Bin Dilek kitap özeti

Bir Nefes Bin Dilek pdf oku

Bir Nefes Bin Dilek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.