Press ESC to close

Bir Milyon Dilek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bir Milyon Dilek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052994382 sayfadan oluşan Bir Milyon Dilek kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Brandon Robshaw tarafından kaleme alınan Bir Milyon Dilek isimli kitap The Big Wish dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Bir Milyon Dilek kitabını 24.03.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Milyon Dilek pdf oku indir.

Bir Milyon Dilek pdf indir

Sam bir değil, bir milyon dilek hakkı kazanınca dünyayı değiştirebileceğini düşünür. Ama ne dilediğine dikkat etmelidir çünkü işler hiçbir zaman planlandığı gibi gitmez! 
 
On bir yaşındaki Sam’in bir sorunu var. Şey, aslında birden fazla sorun desek daha doğru olur. Kayan bir yıldız görünce, doğal olarak bir dilek tutar: Bir milyon dilek dileme hakkı. Elbette dileğinin gerçekleşmesi gibi bir beklentisi yoktur. Lakin dileği gerçekleşiverir! Bu durum Sam’in çok hoşuna gider; istediği her şeyi değiştirme bunun bunun yanındalığına sahip olmayı kim sevmez ki! 
 
Ne var ki yaptığı değişikliklerin her zaman iyi sonuçlanmadığını anlayınca, ne dilediğini bir kez daha düşünmesi gerekecektir…

Bir Milyon Dilek kitap özeti

Bir Milyon Dilek pdf oku

Bir Milyon Dilek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.