Press ESC to close

Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) kitabı 8 olarak çıkarılmıştır. Jerome K. Jerome tarafından kaleme alınan Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) isimli kitap 9786257491228 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) kitabını 30.11.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) pdf oku indir.

Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) pdf indir

1800’lü senelerın sonu. İngiltere salgınların ve yoksulluğun pençesinde. Türlü çeşit hastalıkla savaşan üç İngiliz beyefendisi (ve bir de köpek), bir değişikliğin kendilerine iyi geleceğini düşünüp Thames Nehri’nde geziye çıkmaya karar verirler. Lakin bu gezi planladıkları gibi dinlendirici olmaz: Gürültücü balıkçılar, kendini beğenmiş buharlı tekneler, güvenilmez hava tahminleri, berbat kokan peynirler,
bir türlü açılmayan konserveler, talihsizlikler ve maceralarla yüz yüze gelirler.
 
Yayımlandığı ilk yirmi yıl içinde dünya çapında bir milyondan fazla okura ulaşan, filmlere, oyunlara ve müzikallere bir araya getirilen Bir Kayıkta Üç Kafadar, genç okurlar için bir araya getirilen özel baskıyla tekrar tekrar dönüp okumak isteyeceğiniz bir mizah başyapıtı.

Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) kitap özeti

Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) pdf oku

Bir Kayıkta Üç Kafadar (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.