Press ESC to close

Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun kitabı 104 olarak çıkarılmıştır. Necati Güngör tarafından kaleme alınan Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun isimli kitap 9786059405263 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun kitabını 24.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun pdf oku indir.

Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun pdf indir

İz bırakan öyküleriyle tanınan Necati Güngör, insanlığın gölgelenen değerlerini sözcükler aracılığıyla anımsatıyor. Farklı sosyal çevrelerde, bambaşka gerçeklikte yaşanan öyküler, iyiliğin, dayanışmanın, yardımlaşmanın gündelik hayata sızan sağaltıcı gücünü hatırlatıyor. Birine iyilik yapmak için abartılı fedakârlıklara ihtiyaç olmadığını aktaran yazar, gülümsemenin, bir kap yemeğin, bağlama çalmayı öğrenmenin bile birden fazla zorluğu aşabileceğini vurguluyor. Yalın anlatımı ve ustalıklı Türkçe’siyle keyifle okunan öyküler, her yaştan okur için tadı damakta kalacak nitelikte.
 
İnsanın insana ihtiyacı olduğunu, küçücük iyiliklerin bile büyük değişimlere neden olabileceğini, çocukların saf ve temiz kalplerini anımsatan 10 öykü: Dördüncü Gün; Nohut Dürümü; İnsanlık Gelip Çalar Kapınızı; Bu Ev Senin; O Benim Torunum; Bir Hikâye Yaz İçinde İnsan Olsun; Yürümek Yararlıdır; Sen de Bir İyilik Yap; Ablam ve Nişanlısı; Annemin Arkadaşı.

 

Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun kitap özeti

Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun pdf oku

Bir Hikaye Yaz İçinde İnsan Olsun Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.