Press ESC to close

Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 84 sayfadan oluşan Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Comtesse De Segur tarafından kaleme alınan Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254072819 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Küçük efendim. Sizinle çok güzel günler geçirdik. Bana her zaman çok iyi baktınız ve çok iyi davrandınız. Buna karşın her zaman biz eşekleri hor görüp, küçümsediniz. Okuduğunuz bu anıları bizleri daha iyi anlayabilmeniz umuduyla yazıyorum.

Anılarımı okurken, bireylerin bizleri, eşek veya sıpa demeden nasıl da itip kaktıklarına şahit olacaksınız. Bunun yanı sıra, halen bacak kadar bir sıpayken, ne denli yaramaz olduğumu da fark edeceksiniz.

Sizin de bildiğiniz gibi ben, akıllı bir eşeğim. Yaptığım hatalardan ders çıkarıp düzeldim. Sahiplerimin ve dostlarımın gönlünü geri kazandım.

Kitabı bitirdiğinizde “Eşek Kafalı”, “Eşek Gibi İnatçı” yahut “Eşek Kadar Akılsız” gibi deyimleri bir daha kullanmayacağınıza inanıyorum. Bunların yerine “Eşek Gibi Zeki” veya “Eşek Gibi Becerikli” diyeceksiniz. Bir eşek olarak anılmak size gurur verecek.

Soylu ufak efendim. Umarım bu satırların yazarı kadar haşarı bir çocuk olmazsınız.

Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Bir Eşeğin Anıları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.