Press ESC to close

Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 78 sayfadan oluşan Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Bilal Yorulmaz tarafından kaleme alınan Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım kitabını 9786054036370 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım pdf oku indir.

Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım pdf indir

Değerler Eğitim Merkezi(DEM), Yard. Doç. Dr. Bilal Yorulmaz’ın 9 ila 11 yaş grubu çocuklar için bir araya getirdiği bu kitapla, yavrularımızı, dinimizin en mühim esaslarından olan ibadetlerimizden, Hac ibadetiyle tanıştırıyor. Hac ile alakalı kavramlar, onların en kolay anlayabilecekleri şekillerle, cıvıl cıvıl bezenmiş renkli resimlerle anlatılıyor. Daha sonra bu kavramlar, bilmece, bulmaca ve oyunlarla pekiştirilip basit bir şekilde ezberlenmesi sağlanıyor.
Kitapta bunun bunun yanında, Peygamber Efendimiz(s.a.v) ve peygamberler tarihinden kıssalarla, ardından ilahi ve şiirlerle de çocuklarımızın bu havayı teneffüs etmeleri sağlanıyor. Haccın bütün safhalarıyla alakalı temel bilgileri test etmeyi sağlayan resimli-çıkartmalı Hac albümü de armağan.

Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım kitap özeti

Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım pdf oku

Bilmeceli-Bulmacalı-Oyunlu Hac Kitabım Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.