Press ESC to close

Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Ahmet Baki Yerli tarafından kaleme alınan Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı kitabını 9786059534246 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı pdf oku indir.

Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı pdf indir

Yemyeşil ormanları, bereketli toprakları ve kıymetli madenleriyle insanlığın doğuşuna ev sahipliği yapan Afrika yüzlerce senedir sömürülmektedir.  Devletlerin otoritesi zayıflamış, halk acımasız çetelerin ve gizli örgütlerin insafına terk edilmiştir.
Başarıyla bitirdiğın kurtarma operasyonu dönüşü bir sürprizle karşılaşıyorsun. Talihsiz kara kıtanın tam ortasında bulunan Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ne giden Türkiye büyükelçisinin yakın koruması olarak atandığını öğreniyorsun. Sorunsuz başlayan yolculuğunuz uçağa isabet eden senedirımla kâbusa dönüşüyor ve kendinizi balta girmemiş ağaçların ortasında buluyorsunuz.
Tehlikelerle dolu ölüm ormanından kurtulabilmek için zekâ sorularını çöz, doğru tercihleri yap ve tuzaklardan kurtul. Soluk soluğa okuyacağın bu maceranın kahramanı sen ol!

Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı kitap özeti

Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı pdf oku

Beyin Avcısı 4 / Ölüm Ormanı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.