Press ESC to close

Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan kitabını 9786052792766 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Ailesiyle ufak bir kasabadan büyük şehre göç eden Asiye karşı karşıya geldiğı yeni durumlara alışmaya çalışmaktadır. Yan binada oturan komşusu ve sınıf arkadaşı Şermin ile iyi bir başlangıç yapamasalar da birbirlerini dinledikten sonra iki çılgın oyun arkadaşı olurlar.

Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan kitap özeti

Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan pdf oku

Benim Çılgın Arkadaşım – Yerimde Olsan Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.