Press ESC to close

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim kitabı 152 olarak çıkarılmıştır. Sümeyra Güzel tarafından kaleme alınan Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim isimli kitap 9786052856536 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim kitabını 25.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim pdf oku indir.

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim pdf indir

Problem deyip geçmeyin sakın!

Namı ta Uzakdoğu’ya kadar ulaşarak Çincede ve Korecede yayımlanan Bir Matematik Hikâyesi kitabının yaratıcısı Sümeyra Güzel, şimdi de zihinlerde şimşekler çaktıranproblemlerin peşine düşüyor.

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim ile okurlarını sözcüklerin ardına saklanmış sayıların sırrıni keşfe çıkaran yazar; kaleme aldığı kısa öykülerin arasına “itinayla” yerleştirdiği problemler yoluyla, matematiğin günlük yaşamımızdaki yerine de vurgu yapıyor.

Problem çözerken izlenmesi gereken aşamaların nasıl uygulanacağını ufak ipuçları eşliğinde gösteren kitap, mizahtan beslenen keyifli üslubuyla bu alanda hazırlanmış tüm kılavuz eserlerden ayrışıyor.
 
Okuduğunuz problemler uzadıkça sayılar üstünüze üstünüze mi geliyor? Çözdüğünüz problemlerin sonucu hep yanlış mı çıkıyor?
Belki de sorun sizde değil, izlediğiniz yoldadır…
Problemlere dair içinizde büyüttüğünüz tüm endişe ve önyargıları bir kenara bırakın; çünkü artık, karşınıza çıkan tüm problemleri ÇATIR ÇATIR çözmenize yol gösterecek bir başucu kitabınız var!

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim aracılığıyla problemleri çok daha iyi kavrayacak, problemlerin içinde bulunan ufak ipuçlarını çözüm aşamasında kullanmayı öğrenecek, analitik düşünmenin ve sonuç odaklı çalışmanın inceliklerini keşfedeceksiniz. Üstüne bir de, okul yaşamına ayna tutan gülmece öyküler okumanın keyfine varacaksınız!

Sümeyra Güzel, matematiğin korkulacak bir ders olmadığını göstermek için çıktığı serüvende yine elini taşın altına koyuyor ve çocukların problemler karşısında özgüvenli bir yaklaşım sergileyebilmeleri için çok kıymetli bilgiler paylaşıyor. 

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim kitap özeti

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim pdf oku

Ben Bu Problemleri Çatır Çatır Çözerim Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.