Press ESC to close

Ben Bir Kediyim Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ben Bir Kediyim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ben Bir Kediyim kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Galia Bernstein tarafından kaleme alınan Ben Bir Kediyim isimli kitap 9789755872889 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Ben Bir Kediyim kitabını 10.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ben Bir Kediyim pdf oku indir.

Ben Bir Kediyim pdf indir

İllüstratör, yazar Galia Bernstein’dan, bakmakla görmek arasındaki ince farkı, mizahi cümleler ve dikkat çekici görseller eşliğinde anlatan keyifli bir kitap: Ben Bir Kediyim
 
5 yaş ve üzeri minikleri, tatlı bir kendini keşif macerasıne çıkaran bu resimli öykü, ufak okurları hem güldürüyor hem düşündürüyor.

Çitadan pumaya kedigiller familyasının bütün kullanıcılarını tanıtan Ben Bir Kediyim, farklı özelliklere sahip olmanın güzelliğini vurguluyor.

Simon tatlı bir ev kedisidir. Bir gün, kedigiller ailesinin diğer fertleriyle karşı karşıya geldiğında, kendisinin de onlar gibi bir kedi olduğunu iddia eder ve ortalık karışır. Ailenin bütün BÜYÜK üyeleri tek bir ağızdan kahkahayı basar! Küçük Simon’un ne aslan gibi yeleleri mevcuttur, ne de çita gibi bi hayli hızlıdır. Puma gibi sert veya kaplan gibi turuncu da değildir. Oysa Simon tüm bunlara rağmen bir kedidir ve bunu diğerlerine ispatlamalıdır…
 

Ormanın kralından evin ufaklığına her boydan kediyi sayfalarına taşıyan Ben Bir Kediyim, “farklıyız ama aslında aynıyız” ilkesini ön plana çıkaran tatlı öyküsüyle çağdaş bir resimli kitap klasiği olmaya aday.

Ben Bir Kediyim kitap özeti

Ben Bir Kediyim pdf oku

Ben Bir Kediyim Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.