Press ESC to close

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051980355 sayfadan oluşan Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Tecnoscienza tarafından kaleme alınan Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! isimli kitap 16.04.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! kitabını Francesco Zito numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! pdf oku indir.

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! pdf indir

Tuhaf ama gerçek! Çiftçi Rino’nun tarlasında sarı renkte bir balkabağı yetişti! Bebo ve Bice, balkabağını turuncuya dönüştürmenin bir yolunu bulabilecekler mi?
 
Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo biraz şakacı, Bice ise serüven peşinde koşan bir oyunbaz. Meraklı Bebo ve Bice’nin karşısına her zaman enteresan ve olağanüstü şeyler çıkıyor. Onlar da basit deneyler yaparak hadiseleri açıklığa kavuşturuyorlar.
 
Bebo ve Bice’nin Keşifleri, okul öncesi zamandan başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Hikâyeye yerleştirilmiş basit deneyler aracılığıyla çocuklar erken yaşta bilimle tanışıyor.

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! kitap özeti

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! pdf oku

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.