Press ESC to close

Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anonim tarafından kaleme alınan Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) kitabını 9786254076763 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) pdf indir

Bay Para kısa boylu, tıknaz bir adamdı. Peru altınından yapılmış tostogöz alıcı bir kafası ve Meksika gümüşünden dökülmüş yusyuvarlak bir karnı vardı. Tekerlek bacakları Segovia barındandı. Kâğıt pabuçları Madrit’in en büyük fabrikasında yapılmıştı.

Bayan Fortuna’ya gelince; bu, maymun iştahlı, beyinsiz, kararsız, şımarık, dik başlı bir kadındı. Hem de bir köstebek gibi kördü.

Yeni evliler daha balaylarını bitirmeden evlerinde dirlik düzenlik kalmadı. Kadın her dediğinin yapılmasını istiyor; kendini beğenmiş, çalımlı, kurumlu Bay Para da emir altında yaşamak istemiyordu. Sayın baylarım! Rahmetli babam derdi ki: “Okyanus evlenmiş olsaydı burnu kırılır, alçak gönüllü olurdu.” Lakin Bay Para, Okyanus’tan daha kibirli ve azametliydi, kibri bir türlü kırılmıyordu.

Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) kitap özeti

Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) pdf oku

Bayan Fortuna İle Bay Para Dünya Çocuk Masalları (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.