Press ESC to close

Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özge Bilge Kara tarafından kaleme alınan Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 22 cm ebatındadır. Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi kitabını 9786257135917 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi pdf oku indir.

Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi pdf indir

Anne ve babası ayrılık kararı alan Barış’ı ve onun yanından hiç ayrılmayan ayı arkadaşı Bobo’yu çiçeği burnunda bir hayat düzeni bekliyor. Artık iki evi ve iki odası olacak olan Barış, ebeveynleriyle çok renkli bir takvim hazırlayarak yeni yaşamını planlar. Barış’ın ve Bobo’nun bu takvim hazırlığında onların yanında olmaya ne dersiniz?
           
Barış’ın ve Bobo’nun Yeni Takvimi, anne-babası boşanma kararı alan bir çocuğun bu yeni duruma uyum sağlama çabasının öyküsü. Farkındayımserisinin bir kitabı olan bu hikâye çocukların boşanma olgusuyla nasıl tanışmaları gerektiğine ve ebeveynlerin bu sürede nasıl davranmaları gerektiğine dair mühim ipuçları sunuyor.

Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi kitap özeti

Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi pdf oku

Barış ve Bobo’nun Yeni Takvimi / Farkındayım Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.