Press ESC to close

Babamın Sevdikleri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Babamın Sevdikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 72 sayfadan oluşan Babamın Sevdikleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Abdülkadir Budak tarafından kaleme alınan Babamın Sevdikleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Babamın Sevdikleri kitabını 9786059501309 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Babamın Sevdikleri pdf oku indir.

Babamın Sevdikleri pdf indir

Çok sevgili okur! Abdülkadir Budak, Şiir Okulu’nun mühim şairlerinden biridir. Kitaptaki şiirleri yüksek sesle okumanıza gerek yoktur. Aile duygusu, kardeşlik, sorumluluk, eşitlik ve özgürlük duygusunun kozasını sözcüklerle ören şiirleri okurken şair gülümseyerek aramızda dolaştığını sezdirir bize. Çünkü şair bu şiirleri çocuklara eğilerek yazmıştır. Babamın Sevdikleri, Abdülkadir Budak’ın sıcacık şiirleri, Saadet Ceylan’ın şiirlere uygun çizimleriyle özgürlük şarkısına dönüşüyor.
 
Şair Abdülkadir Budak, Babamın Sevdikleri kitabındaki şiirleriyle, yuva kavramına değiniyor, bireylerin ve diğer canlıların birlikte yaşama duygusunun sıcaklığını okurlara sezdiriyor. Çocuklar bu kitapla yaşamın sevgiyle, dostlarla, aileyle güzelleştiğini hissedecekler. Kitapta eşitlik, özgürlük, kardeşlik ve barış umudunun kozasını ören şiirlerden oluşuyor.

Babamın Sevdikleri kitap özeti

Babamın Sevdikleri pdf oku

Babamın Sevdikleri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.