Press ESC to close

Aynı Gökyüzü Altında Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Aynı Gökyüzü Altında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Aynı Gökyüzü Altında kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fulya Gümüşpala Teke Sema Öztürk tarafından kaleme alınan Aynı Gökyüzü Altında isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Aynı Gökyüzü Altında kitabını 9786257522229 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aynı Gökyüzü Altında pdf oku indir.

Aynı Gökyüzü Altında pdf indir

Bülbül ne bilirdi aşkı yanı başında ona meşk eden gül olmasa? Âdem ne bilirdi vefayı ona her daim elini uzatan Havva olmasa? Çocuk nasıl başarabilirdi hayatta kalmayı, serpilip insan olmayı, daha dünya çapındaki ilk gününde kokusundan tanıdığı biricik anası olmasa? İnsan nereden bilebilirdi güzelliğin ve iyiliğin her zaman kötülüğe galebe çalacağını, KADIN denen o olağanüstü varlık olmasa?
Ve hayat nasıl anlatabilirdi insana akla gelen her erdemin özünde sabır, metanet ve şefkat olduğunu, bütün bu özlerin kaynağı olan KADIN yaratılmış olmasa?
 
 
 Aynı Gökyüzü Altında kitabı dünya çapındaki bütün kadınları aynı sevgi ve minnet çatısı altında toplamayı amacında olan bir eserdir. Yaşadığımızı hissettiğimiz her ânı, yalnızca yerde, gökte veya yürüdüğümüz yolda değil, aldığımız her nefeste bu eşsiz varlığa borçlu bulunduğumuzu hatırlatmak üzere kitap haline getirişmiştir. çünkü KADIN, dünyayı güzelleştiren ve şekillendiren yegâne varlıktır. Ana, eş, evlat, doğuran, seven, doğurduğunu koşulsuz sevip sonra da ona diğer yaratılanları sevmeyi öğretendir KADIN.
 
 
Ne kitaplara sığar onların yüceliği ne ummanlara…
 
Lakin bizler, birer evlat, eş ve insan olarak onlara şükranlarımızı sunmak istedik.  Dilimiz döndüğünce, kalbimizden kalemimize döküldüğünce…
 
Sürçülisan ettiysek affola.  Güneşiniz sevgi olsun…
Yazılarıyla kitaba hayat verenler:
 
Ayşe Başak Kaban – Bige Güven Kızılay – Can Özoğuz – Caner Cindoruk – Ece Özbaş – Eda Pak – Emrah Öztürk – Feyzan Aksan – Fulya Gümüşpala Teke – İlhami Sidar – Mehmet Fırat Pürselim – Mehmet Zaman Saçlıoğlu – Meltem Dağcı – Nermin Bezmen – Nilüfer Altunkaya – Nilüfer Benal – Özlem Kiper – Polat Özlüoğlu – Sema Öztürk – Semrin Şahin –  Sevtap Ayyıldız – Zafer Doruk

 

Aynı Gökyüzü Altında kitap özeti

Aynı Gökyüzü Altında pdf oku

Aynı Gökyüzü Altında Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.