Press ESC to close

Ayıların Meşhur Sicilya Baskını Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ayıların Meşhur Sicilya Baskını pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ayıların Meşhur Sicilya Baskını kitabı 132 olarak çıkarılmıştır. Dino Buzzati tarafından kaleme alınan Ayıların Meşhur Sicilya Baskını isimli kitap 9789750839665 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ayıların Meşhur Sicilya Baskını kitabını 25.05.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ayıların Meşhur Sicilya Baskını pdf oku indir.

Ayıların Meşhur Sicilya Baskını pdf indir

İtalya’nın en mühim yazarlarından Dino Buzzati mizahla hayalin harmanlandığı müthiş bir savaş hikâyesini, destansı bir masalı okurlara sunuyor.
Uzun seneler önce Sicilya’nın en yaşlı dağlarında, Ayılar Kralı Aslanayı’nın oğlu Tombik iki avcı tarafından kaçırılır ve vadinin aşağısına götürülür. O günden sonra da kendisinden bir daha haber alınamaz. Hiç görülmedik korkunç soğuk bir kış gelir ve ayı halkını açlıkla yüz yüze bırakır. Yavru ayıları geceler boyu ağlatan, açlıkla halsiz bırakan şiddetli kışı fırsat bilen Kral, bireylerin yaşadığı vadiyi işgal etmeye karar verir. Ordusu ve büyücüsünün yardımıyla zafer kazanan Kral, oğlu Tombik’e kavuşur.
Ayılar Kralı Aslanayı çok geçmeden insanlar dünyasının ayı halkının yaşamasına uygun olmadığını anlayacaktır…

Ayıların Meşhur Sicilya Baskını kitap özeti

Ayıların Meşhur Sicilya Baskını pdf oku

Ayıların Meşhur Sicilya Baskını Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.