Press ESC to close

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Cemal Süreya tarafından kaleme alınan Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi isimli kitap 9789750754555 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitabını 08.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi pdf oku indir.

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi pdf indir

Çocuklar için yazmak… Yazarsın. Yalnız şunu unutma: Çocuklar her şeyi anlar. Her şeyden söz edebilirsin onlara. Bilgiçlik taslayan şeyler yazma. Daha içten ol. Serüvenlerden, düşlerden söz et. Sözgelimi, lacivert ipek helikopterler uçsun yazılarında. Senin işin, onlarda okuma tadı yaratmaya çalışmak…
 
Modern şiirimizin öncülerinden Cemal Süreya’nın Çocukça dergisindeki “Aritmetik İyi, Kuşlar Pekiyi” adlı köşesinde, 1984-85 senelerı arasında yazdığı on iki yazı bu kitapta bir araya geliyor. Değerli öykücülerimizden Necati Güngör’ün editörlüğüyle bir araya getirilen kitapta, Güngör’ün Cemal Süreya’yla yaptığı bir söyleşi de yer alıyor. Her yaştan okurun keyifle okuyacağı yazılara, Mustafa Delioğlu’nun özgün çizimleri eşlik ediyor.

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitap özeti

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi pdf oku

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.