Press ESC to close

Arı Kız Okula Gidiyor Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Arı Kız Okula Gidiyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Arı Kız Okula Gidiyor kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Carly Th-ıosiophakis tarafından kaleme alınan Arı Kız Okula Gidiyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Arı Kız Okula Gidiyor kitabını 9789752312616 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Arı Kız Okula Gidiyor pdf oku indir.

Arı Kız Okula Gidiyor pdf indir

Hannah Bee, diğer adıyla Arı Kız, 2016 senesinde  Botswana (Afrika)’da dünyaya gözlerini açtı. Hannah Bee faaliyetleri, Cerebral Palsy hususunda farkındalık yaratmak maksadıyla 2017 senesinde bir grup ebeveyn tarafından ABD’de başlatılan bir organizasyondur.
 
Ana projelerinden biri, Cerebral Palsy ile sınırlı olmaksızın, engelli çocuk sahibi ailelere yönelik Destek Gruplarına ev sahipliği yapmaktır.  Amaçları, sosyal destek ve bilgi sağlamanın bunun yanında ülke genelinde ve toplumda savunuculuğu  teşvik etmektir.
 
Türkiye telif hakları Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na ait olan bu kitabı, kendisi de Cerebral Palsy’li yetişkin bir birey olan ve Londra’da özel eğitim gören Yağmur Özükan Türkçe’ye çevirdi. 

Arı Kız Okula Gidiyor kitap özeti

Arı Kız Okula Gidiyor pdf oku

Arı Kız Okula Gidiyor Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.