Press ESC to close

Altın Öküz / Tatilde Macera Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Altın Öküz / Tatilde Macera pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Altın Öküz / Tatilde Macera kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Adil Karagöz tarafından kaleme alınan Altın Öküz / Tatilde Macera isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Altın Öküz / Tatilde Macera kitabını 9786054813483 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Altın Öküz / Tatilde Macera pdf oku indir.

Altın Öküz / Tatilde Macera pdf indir

Tarık’ın elindeki atı araştırmaya koyulduk, altına benziyordu ve ışıl ışıl parlıyordu. Parlak olması düşündürücüydü. Nasıl olmuş da mağarada bu kadar temiz kalabilmişti? Pek aklımız almadı. Bunun yanı sıra altın öküzlerin bir de sabanı olduğu söylenmişti, atın arkasında saban da yoktu. Altın öküzü değil ama altın atı bulmuştuk hem de çok kısa bir sürede, inanılır gibi değildi. Anlatılanlara göre; önceden o kadar kişi gelmiş, bir şey bulamamıştı.
Hiç beklemeden köye dönüş yolculuğuna geçecektik. Mağaradan çıktığımızda hepimizi korkutan, şok eden bir olay daha gerçekleşti. Çıkışın sağında ve solunda ikişer kişi ellerinde silahlarla bize “dur” ikazı yaptılar. Şaşkınlık ve korku içinde birbirimize baktık. Çaresiz ellerimizdekileri yere bırakıp havaya kaldırdık fakat Tarık elindeki altın atı bırakmayıp onunla birlikte ellerini havaya kaldırmıştı. Altın at güneş ışığında ışıl ışıl parlıyordu. Silahlı bireylerden biri öfkeyle seslendi:
“Sizin burada ne işiniz var, definecilik mi yapıyorsunuz?”

Altın Öküz / Tatilde Macera kitap özeti

Altın Öküz / Tatilde Macera pdf oku

Altın Öküz / Tatilde Macera Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.