Press ESC to close

Aleks Çok Hassas Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Aleks Çok Hassas pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Aleks Çok Hassas kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Francois Robert Sonya Cote tarafından kaleme alınan Aleks Çok Hassas isimli kitap 9789750831836 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Aleks Çok Hassas kitabını 12.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Aleks Çok Hassas pdf oku indir.

Aleks Çok Hassas pdf indir

Aşırı hassasiyet üzerine bir hikâye…

Aleks dostlarını hiç etkilemeyen gürültülü ortamlara veya rahatsız eden giysisine aşırı tepki veriyor. Acaba hiperaktif mi? Asla! Sadece, bazı duyusal uyaranları bireylerin büyük bir bölümüne göre daha yoğun bir biçimde algılayan aşırı hassas bir çocuk.

Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme veya baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular… “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de yer alıyor.

Aleks Çok Hassas kitap özeti

Aleks Çok Hassas pdf oku

Aleks Çok Hassas Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.