Press ESC to close

Alacağınız Olsun Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Alacağınız Olsun pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Alacağınız Olsun kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dursun Ege Göçmen tarafından kaleme alınan Alacağınız Olsun isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Alacağınız Olsun kitabını 9789752119550 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Alacağınız Olsun pdf oku indir.

Alacağınız Olsun pdf indir

Her insanın bir öyküsü mevcuttur! Bu kitapta da Sedat Öğretmen’in ve onun öğrencilerinin öyküleri yer alıyor. Ama baştan söylemekte yarar var; bu öğrenciler, büyüklerin övdüğü tertipli, düzenli, örnek öğrencilere pek benzemiyor. Onlar; yaramaz, şakali, şakacı ve bi hayli fazla süslüler…
Durun! “Nasıl bir kitap bu?” diyerek atmayın bir köşeye. Çünkü bu kitaptaki çocuklar bunun yanı sıra çok dürüst, dost canlısı, merhametli ve cesurlar!
Bu kitapta gırgır var, şamata var, macera var, daha da mühimsi çok enteresan karakterler var. Misal verilecek olursa; enteresan sorularıyla Sedat Öğretmen, çılgın dedeleriyle Ülken, intikam planlarıyla Kerem, ablalığın tadını çıkaran Hazal, dakikalarla yarışan Deniz, kendi modasını yaratan Nazlı, şair ruhlu İlhan, alerjik bünyeli Elif ve hiç eksilmeyen iştahlarıyla Doğancan ile Suatcan sizlerle tanışmayı bekliyorlar.
Onları tanıyıp da ne mi yapacaksınız? Kim bilir! Belki siz de kendi öykünüzü yazarsınız… Ya da yeni arkadaşlar edinmenin coşkusunu yaşarsınız. Ne de olsa, bu kitabın kahramanları çok kafa dengi çocuklar!
 

Alacağınız Olsun kitap özeti

Alacağınız Olsun pdf oku

Alacağınız Olsun Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.